Kontakty

DŮLEŽITÉ:

Protože klienty na konzultace nepřijímám a nedokážu odpovědět na všechny příchozí e-maily, sepsali jsme toto shrnutí, které vám pomůže nalézt odpovědi na Vaše dotazy. Naleznete zde také všechny kontakty, které mi k vyléčení pomohli. 

Pokud jste absolvovali ORL vyšetření, nemáte objektivní příčinu a potřebujete:

  • Pomoct s nastavením TRT terapie. Detailní návod naleznete v knize v kapitole "Nastavení hlasitosti šumu". To je ze všeho nejdůležitější. Také prosím používejte jenom doporučené zařízení které naleznete na stránkách https://www.beztinnitu.cz/tinnitus-terapie. Jakékoli bluetooth sluchátka, nebo sluchátka, které i minimálně blokují venkovní zvuky a mobilní telefony jsou na TRT úplně nevhodné. Pokud náhodou bude zařízení které doporučuji na webu vyprodané (pravidelně to kontroluji), můžete se obrátit s důvěrou na www.audigo.cz. Tam vám poradí aktuálně dostupné zařízení. 

  • Pokud potřebujete pomoct se stresem způsobeným tinnitem, případně spánkem doporučuji dlouhodobou psychoterapii. Sám jsem ji podstoupil a byla v mém vyléčení klíčová. 

 

  • Pokud máte podezření že Váš tinnitus souvisí s krční páteří, nebo čelistním kloubem, kontaktuje Mgr. Ivu Hnátovou Ph.D.: http://www.rehatrenink.cz/profil/.

  • Pokud máte zájem o generátor šumu (místo mp3 přehrávače) můžete kontaktovat Ing. Klaudii Frankovou, zástupkyni značky Phonak pro Českou republiku, tel.: +420 273 134 500 a +420 734 313 751.

  • Pokud máte tinnitus míň než 3 měsíce, nechte se u vašeho ORL objednat na 20 sezení v kyslíkové barokomoře. To na začátku hodně pomáhá. 

  • Jakékoliv užívání, nebo vysazovaní léku, včetně antidepresiv, vždy konzultujte se svým lékařem. 

Pokud máte tinnitus po operaci, úrazu, nebo jakoukoli objektivní příčinu, prosím kontaktujte MUDr. Zuzanu Veldovou - https://www.foniatrix.cz/kontakt/. Pokud by jste se jí nedovolali, napište ji prosím e-mail na který Vám odpoví. V ČR ani na Slovensku, nikoho jiného kdo dělá TRT terapii neznám. 

Přeji vám ať jste brzo v pořádku,
Ing. Peter Studeník 

​​

Bankovní spojení:

Air Bank

Číslo účtu: 1708280014

Kód Banky: 3030

Instrukce pro platby ze SR:

SEPA platba v EUR dle aktuálního kurzu ECB

BIC: AIRACZPP 

IBAN: CZ4230300000001708280014​

V případě, že vám kniha nebyla doručena do 2 týdnů napište mi prosím na beztinnitu@gmail.com.