top of page

Kontakty

Přestože jsme vděčný za každou zprávu, kterou dostaneme, vezměte prosím na vědomí, že kvůli velkému množství zpráv, které každý den přichází, není možné, abychom na ně osobně odpovídali. Vážíme si vašeho pochopení. Protože nedokáži odpovědět na všechny příchozí zprávy, sepsali jsme toto shrnutí, které vám pomůže nalézt odpovědi na Vaše dotazy. Naleznete zde také všechny kontakty, které mi k vyléčení pomohli.

Pokud jste absolvovali ORL vyšetření, nemáte objektivní příčinu a potřebujete:

  • Pomoct s nastavením TRT terapie. Detailní návod naleznete v knize v kapitole "Nastavení hlasitosti šumu". To je ze všeho nejdůležitější. Také prosím používejte jenom doporučené zařízení které naleznete na stránkách https://www.beztinnitu.cz/tinnitus-terapie. Jakékoli bluetooth sluchátka, nebo sluchátka, které i minimálně blokují venkovní zvuky a mobilní telefony jsou na TRT úplně nevhodné. Pokud vám vadí sluchátka v uších, začněte 10 minutama denně a přidávejte postupně čas jak si budou uši zvykat.  Pokud náhodou bude zařízení které doporučuji na webu vyprodané (pravidelně to kontroluji), můžete se obrátit s důvěrou na www.audigo.cz. Tam vám poradí aktuálně dostupné zařízení. 

  • Pokud potřebujete pomoct se stresem způsobeným tinnitem, případně spánkem doporučuji dlouhodobou psychoterapii. Sám jsem ji podstoupil a byla v mém vyléčení klíčová. 

 

  • Pokud máte podezření že Váš tinnitus souvisí s krční páteří, nebo čelistním kloubem, kontaktuje Mgr. Ivu Hnátovou Ph.D.: http://www.rehatrenink.cz/profil/.

  • Pokud máte zájem o generátor šumu (místo mp3 přehrávače) můžete kontaktovat Ing. Klaudii Frankovou, zástupkyni značky Phonak pro Českou republiku, tel.: +420 273 134 500 a +420 734 313 751.

  • Pokud máte tinnitus míň než 3 měsíce, nechte se u vašeho ORL objednat na 20 sezení v kyslíkové barokomoře. To na začátku hodně pomáhá. 

  • Jakékoliv užívání, nebo vysazovaní léku, včetně antidepresiv, vždy konzultujte se svým lékařem. 

Konzultace neposkytuji, protože nejsem lékař. Pokud máte tinnitus po operaci, úrazu, nebo jakoukoli objektivní příčinu, prosím kontaktujte MUDr. Zuzanu Veldovou - https://www.foniatrix.cz/kontakt/. Pokud by jste se jí nedovolali, napište ji prosím e-mail na který Vám odpoví. V ČR ani na Slovensku, nikoho jiného kdo dělá TRT terapii neznám. 

Přeji vám ať jste brzo v pořádku,
Ing. Peter Studeník 

​​

Bankovní spojení:

Air Bank

Číslo účtu: 1708280014

Kód Banky: 3030

Instrukce pro platby ze SR:

SEPA platba v EUR dle aktuálního kurzu ECB

BIC: AIRACZPP 

IBAN: CZ4230300000001708280014​

V případě, že vám kniha nebyla doručena do 2 týdnů napište mi prosím na beztinnitu@gmail.com.

bottom of page